Virginija Kochanskytė

0
0Virginija Kochanskytė – Klaipėdos universiteto dėstytoja, aktorė, jau daugiau nei 25-erius metus gyvenanti uostamiestyje, UNICEF geros valios ambasadorė. 2014-ųjų rugpjūčio pradžioje V.Kochanskytė vyko į Haitį, vieną skurdžiausių Lotynų Amerikos valstybių, ir dalyvavo jau ketvirtą kartą surengtame projekte „Už kiekvieną vaiką“. Teatro sąjungos meno kūrėjų asociacijos narė.

4 komentarai apie “Virginija Kochanskytė

  1. Tai talentinga aktorė, šviesi asmenybė, skleidžiantį gėrio aurą. Sakoma dėka tokių žmonių laikosi mūsų pasaulis. Sėkmės ir ištvermės pasirinktame gyvenimo kelyje.

  2. Tik už Virginiją, kuri yra ne tik žodžio meno sklaidos pavyzdys visai Lietuvai, bet ir geros valios ambasadorė ten, kur trūksta dėmesio ir nuoširdumo.

  3. Virginija Kochanskytė-tai nuostabi aktorė ir ne tik… nuostabi asmenybė,skleidžianti gėrį visiems.Šiandien teko apsilankyti K.Čiurlionio dailės muziejuje,kur jinai atliko vienos aktorės spektaklį“Gyvenimas kaip graži kelionė“Esu sužavėta jos talentų ir spektaklio metu interpretuotomis idėjomis,grįžau namo ir negaliu jos
    spektaklio pamiršti,o kaip vaidina…Būtinai lankykite jos spektaklius.O dieve,kad daugiau žemėje būtų tokių žmonių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *