14 komentarai apie “Vaida Zacharevičienė

 1. Tiesiog nuostabus ir šiltas žmogutis. Labai gražiai kryželiu siuvinėja paveikslus. Su jais ne kartą yra dalyvavusi parodose.

 2. Pati geriausia vadovytė, skiepyjanti vaikams, meilę šokiui. Pati kuria ne tik šokius, bet ir kostiumus .

 3. Visada pasitempusi, graži. Ir bendrauti su ja laaaaabai lengva. Jai pavyksta visokie darbai. Ir sceniniai ir ne tik. Moka siūti, siuvinėti, gaminti tortus, būtų puiki kosmetologė, kirpėja ir t.t. tikriausiai nebūtų tokio darbo, kurio ji negalėtų padaryti. Vaida, tu šaunuolė!

 4. Ši moteris tikrai verta tapti metų klaipėdiete. Visada spinduliuojanti gėriu ir šypsena, sąžiningai ir atsakingai atliekanti savo pareigas ir visuomet pasiruošusi padėti esantiems šalia.

 5. Turi didelę širdį. Netik žmonėms, bet ir gyvūnams. Išgelbėjo bent 2 katinus. Ir kiek pamenu – dar ir pelėdą.

 6. Drąsi, stipri, graži, maloni, mandagi, protinga moteris! Moters etalonas! Visų galų meistrė! Kompetetinga pedagogė, šokių studijos „Skraja“ vadovė, skinanti laurus ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų! Puiki šeimininkė! Pati geriausia mama! Ir nuostabi draugė! ❤️
  Linkėjimai iš Šiaulių, brangi drauge!

 7. Moteris, verta metų Klaipėdietės vardo. Profesionalumas, talentingumas, charizmatiškumas, atsakingumas, darštumas .. savybės, kurios žavi visus Vaidą pažįstančius. Miela, besišypsanti, visada puikios nuotaikos, geros energijos skleidėja!!! SĖKMĖS!!!!!!!

 8. Vaida nuostabus žmogus.Ji spinduliuoja šiluma,meile ,ji pilna idėjų,planu,trykšta energija,o veido niekad nepalieka šypsena.Ji įdeda begale darbo i vaikus,ji jais tiki,juos skatina,dėl jų pergyvena ir su jais džiaugiasi.Šokis daro pasaulį gražesniu.
  Sėkmės tau Vaidute

 9. Čia pavyzdys, kai žmogaus paprastumas ir nuoširdumas prisibeldžia į kiekvieno širdį, kurdamas nepaprastą ryšį nuo mažiausio iki didžiausio! Ir tam visiškai nereikia didelių pastangų, nuopelnų, atradimų ar pasiekimų, netgi atvirkščiai! Tikiu ir pasitikiu Vaidute!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *