Tamara Tiroško

0
0tamara tiroško

Už rūpestingumą, šilumą, kompetenciją, nuolatinį atsidavimą ir pasiaukojimą savo profesijai gydant pačius mažiausius, trapiausius Žemės gyventojus-kūdikius.

Darbovietė: Klaipėdos vaikų ligoninė
Pareigos: neonatologė, Naujagimių patologijos skyriaus vedėja

 

26 komentarai apie “Tamara Tiroško

 1. Nuostabus zmogus.Begalo gera ir nuostabi gyditoja Mazai tokiu yra gyditoju ligoninese dauguma y pacijanta ir tevus ziuri išauksto jie atrodo tokie neprieinami bijai paprastas zmogus ka nors ir paklausti bet ne ji .Mes pas šia gyditoja papuolem pries 12 metu.Jei ne ji ir nuostabus klaipedos vaiku ligonines renimacijos skyrius .Vargu ar mano sunelis butu dabar su manimi nesvarbu ,kad neigalus betjis isgyveno ir gyvena.Ir si gyditoja musu nepamiršo ir dabar jai rupi kaip mums sekasi ji mum visada patare ir pakonsultuoja .o seip kuriam gyditojui rupetu kaskoks vaikas is kaimo ir uz ligonines ribu.as manau tokiu tikrai mazai kaip si Gyditoja is diziosios raides.

 2. Tikra savo darbo srities profesionalė. Labai rūpestinga, maloni, mylinti savo darbą. Gyditoja verta pagarbos.

 3. Džiaugiuosi, kad ,,Metų Klaipėdietės“ rinkimuose papuolė tokia, kaip vaikų gydytoja Tamara Tiroško, tai žmogus atidavusi ir atiduodanti iki šiol visa save vaikų gydymui, rūpinimuosi jais. Jei tik visi klaipėdiečiai prisimintų kiek per savo 40 metų darbo Vaikų ligoninėje išgelbėjo gyvybių, manau, kad ir be balsavimų būtų išrinkta ,,Metų Klaipėdiete“. Sėkmės Tamara.

 4. Sitokio atsidavusio zmogaus savo darbui dar reikia paaieskoti. Pries toki zmogu reikia nesiimti kepure ir nusilenkti.

 5. Tamara jau pazystu 16 metu ir galiu pasakyti tik siltus zodzius, neisivaizduoju kaip butu buve jei ne Tamara ji netik nuostabus ,siltas zmogus, geras medikas bet ir nuostabus psichologas jei ne ji tai pries 16 metu buciau padarius didziausia klaida gyvenime .! Sekmes jums Tamara ir sveikatos .

 6. Nuostabi gydytoja. Šiluma, rūpestis, atida- pagrindinės savybės, kurios Jai padeda būti ne tik gydytaja, bet ir ŽMOGUMI.

 7. Tamara Tiroško tai dižiausios pagarbos verta Daktarė! Tikra savo sryties profisiolanlė, visa siela atsidavusi darbui. Atidumu bei rūpesčiu ji apglaubia kiekvieną savo mažą pacientą, be to ji visada suteikia psihologine pagalbą tėvams (pakliuvusėms į ligonine su mažu vaikučiu ir išgyventiems didžiausią stressą).
  Ši moteris ne tik nuostabus žmogus bet ir gera skyriaus vadovė, visas personalas naujagimių patalogijos skyriuje profesionalei atleka savo darbą, visi paslaugus bei tiesiog nuoširdus žmonės.
  Esu nuoširdiai dėkinga Tamarai ir visam naujagimių patologijos skyriui už profesionalų dukters gydimą, bei man asmeniškai suteikta moralinę pagalbą šioje sunkioje situacijoja.

 8. Puikus medikas, is didziosios raides daug mums padejo gelbstint dukra is sunkios ligos gniauztu.Nuosirdus aciu jai

 9. Gal ir viskas gerai…Idomus tik pats internetinis balsavimas 🙂 Penktadieni vakare nuo 22.30 per 2 valandas isauga skaicius iki 2 000 balsu :)…neitiketina :))

 10. Stebiu ir stebiuosi….:DD Nuo penktadienio vakaro 22.30 iki sekmadienio ryto balsu skaicius pakyla 7.000 balsu…

 11. Supratau , labai šauni gydytoja . Gerai , kad žmogus puikiai atlieka savo tiesiogines pareigas už kurias gauna atlyginimą. Linkiu jai sėkmės. Tik mes renkame ne geriausią miesto gydytoją , o metų klaipėdietę . Kur galėčiau paskaityti apie konkurso reikalavimus – padeda miestui , pastebimas darbais ir iniciatyvomis ?

 12. Labai profesionali, maloni, rūpestinga gydytoja!
  Labai gražiai bendrauja su mažaisiais pacientais ir nuoširdžiai rūpinasi ne tik jais, bet ir kartu ligoninėje gulinčiomis mamomis. Tokių nuostabių gydytojų ne dažnai besutiksi.
  Mūsų šeima dėkinga šiai gydytojai už visokeriopą pagalbą ir nuoširdų rūpinimąsi mūsų mažyle.

 13. Nuosirdi,rupestinga ,savo darba ismananti gyditoja.Gelbstinti paciu musu maziausiu givybes, pariamenti ir suteikianti pagalba nepasiturincioms vienisoms mamoms!Manau toks didelis balsu skaicius parodo jog ji tikrai verta ne tik Metu Klaipedietes vardo!!!! O jums mielosios Lara,Dalia ir Jolanta linkiu kitais metais pretenduoti i Metu Klaipedietes rinkimus ir parodyti savo nuopelnius, ka jus gero esat padariusios Klaipedis miestui!!! O tada mes galbut prabalsuosim uz Jus!!!

 14. Toks jausmas pone DALIA,kad jus visa para ne nueinat nuo kompo,ir jusu isvados yra niekom ne pagristos.O jusu komentarai man kelia sypsena veide:)))
  T.Tiroško ne pirmus metus dirbanti si ne lengva darba,ir ne 10 pacientu turejusi.
  Ir man dziugu,kad tiek zmoniu palaiko si nuostabu zmogu,ir beabejo dideli savo srities profisionala!!!
  P.S.Noreciau palinketi visoms kandidatems sekmes,ir didziuojuosi jomis,kad jos yra is musu miesto KLAIPEDA…

 15. Negalima nusakyti žodžiais šios gydytojos darbo. Tai puiki , nuoširdi, švelni gydytoja, kuriu pas mus ant pirštų tegali suskaičiuoti. Ačiū Jums už išgelbėtą vaiko gyvybę. Ji tikrai verta tapti metų klaipėdiete, nes yra išgelbėjusi ne vieną mažutę plakančią širdutę Klaipėdoje.

 16. Puiki gydytoja, kvalifikuota ir nuostabi kolegė, naujagimiai, patekę į jos rankas, ištiriami visapusiškai ir, svarbiausia, į kiekvieną naujagimį žvelgia kaip į savo vaiką. Reikia tik mokytis tokio atsidavimo ir meilės pacientui

 17. Puiki ir gera gydytoja-specialistė, nuoširdžiai atsidavusi savo darbui, mylinti vaikus. Nuostabu, kai mūsų mažyliai atsiduria tvirtose ir patikimose p. Tamaros rankose. Šilta ir maloni asmenybė!

 18. Sveiki, praėjo dvidešimt devyni metai, o šios gydytojos iki šiol negaliu pamiršti. Tai nuostabus žmogus, labai šauni gydytoja. Džiaugiuosi, kad būtent ši gydytoja buvo pastebėta ir įvertinta. Sėkmės Jums visur ir visada.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *