12 komentarai apie “Stasė Vilkienė

 1. Rūpinimasis vaikais, vaikų sveikatą…tai viena iš kilniausių ir svarbiausių profesijų. Labai norėčiau padėkoti Staselei Vilkienei už tiek metų kantrybės, atsidavimo ir meilės mūsų vaikams, už tiek daug pasiektų puikių, ir net kartais atrodžiusių nepasiekiamų rezultatų…Jūsų švelnios rankos, pasiaukojimas darbui, padarė ir daro stebuklus.
  Staselė- tai moteriškumo, elegantiškumo ir darbštumo pavyzdys!
  Ir ačiū Jums labai, už nuostabaus kruopštumo ir grožio karpinius, kuriais galime didžiuotis ne tik Klaipėdoje, bet ir už Lietuvos ribų.
  Balsuoju tik už Jus, ir labai nudžiugau, pamačiusi Jus tarp kandidačių. Sėkmės Jums kuo didžiausios.
  Su pagarba, Rūta

 2. Didžiausia sėkmė aplanko tuos, kurie atiduoda daugiau negu reikia. Staselė visada ir paprastą užduotį vertina kaip nepaprastą. Norisi, kad ji ir toliau išliktų elegancijos, darbštumo, moteriško grožio pavyzdžiu mums lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenei.
  Sėkmės kuo didžiausios linki įstaigos vaikai, tėveliai ir bendradarbiai.

 3. Staselė – tai be galo nuoširdi, kūrybinga. Yra išleidus dvi logopedijos knygas subendraautorėmis, trečia paruošta leidybai. Yra išleista poezijos ir karpinių knyga, jos karpiniai yra pasaulio karpinių kataloguose. Staselė, užsiema reto meno rūšimi, siluetų karpymu ir yra iškarpyta tūkstančiai lietuvos žmonių.
  Staselė sąžiningai atlieka savo logopedijos darbą.

 4. Staselė- kūrybiškumo, darbštumo, erudicijos ir elegancijos sintezė…Džiaugiamės Ją pažinodamos, didžiuojamės Jos darbais ir linkime pačių geriausių dalykų Jos gyvenime.

 5. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Laukininkų filiale (Laukininkų g. 42) nuolat vyksta klubo „Kūrybos fabrikas“ užsiėmimai, kurių metu gimsta nuostabūs darbai. Džiugu, kad atsiranda moterų, kurios negaili laiko ir mielai dalinasi savo žiniomis ir talentais. Vasario 11 d. užsiėmimus moterims pravedė talentinga, dėmesinga ir nuolat besišypsanti menininkė Stasė Vilkienė. Jos rankose popieriaus lapai virto ažūriniais ir erdviniais karpiniais, o klubo narės gavo ypatingų dovanų – siluetinį savo profilio portretą ir techninių žinių, kaip popieriaus lapą paversti meno kūriniu. Pabendravusios su Stase Vilkiene džiaugiamės, kad ši meniškos sielos moteris tapo finalininke Metų klaipėdietės rinkimuose. Linkime jai sėkmės rinkimuose.

 6. Stasytė -mano pusseserė. Ji mūsų giminės šviesulys, draugiškumo ir jautrumo simbolis. Mes, giminaičiai, labai džiaugiamės visu tuo, ką ji pasiekė profesijoje, tautodailėje, literatūroje. Džiaugiamės, kad ji iškilių klaipėdiečių būryje.

 7. Staselė – nepaprastai šiltas žmogus. Abiems mano vaikams reikėjo logopedinės pagalbos ir aš jai labai dėkinga už ištaisyta, gražia vaiku kalba. Nuostabi specialistė, savo darbo žinovė ir labai paprastas, nuoširdus, pozityvus žmogus. Visa širdimi balsuoju už ja!

 8. Dėkoju Dievui ir Likimui, kad teko susipažinti, pažinti ir bendrauti su Stasele Vilkiene. Tai žmogus turintis dvasinę pilnatvę, harmoniją, pilnas nuoširdumo, elegancijos, optimistinį požiūrį į gyvenimą, meilę žmogui, vaikui asmenybė. Staselės tobulas profesinis meistriškumas, nuoširdus atsidavimas kasdieniniam darbui įkvepia, kuriami tautodailės meno kūriniai džiugina akį, parašytos eilės, proza žmogaus sielai lyg balzamas. Jos asmeniniai pasiekimai žinomi ne tik Klaipėdoje, Lietuvoje, bet ir užsienyje. Bendraudama su Stasele išmokau daugybės dalykų, kurie nedėstomi jokiose universitetuose, už tai Jai esu be galo dėkinga. Linkiu visokeriopos sėkmės asmeniniame gyvenime, o šį kart ir rinkimuose, nes Staselė verta būti metų klaipėdiete.

 9. Mes džiaugiamės,kad mūsų logopedė S.Vilkienė yra tarp kandidačių.Tai mūsų kalbos daktarė,profesionali logopedė,mylima mažųjų pacientų,gerbiama jų tėvelių,
  nuoširdi bendradarbė,žavinti mus savo kūrybiškumu,vidine inteligencija,darbštumu,elegancija.Linkime sėkmės.

 10. ,,Budas tapti laimingam-daryti laimingus kitus.“/R.Ingersolis/Dziugu,kad i metu klaipedietes rinkimus pateko ir musu gerb.Stasele Vilkiene.Esu laiminga,matydama sia meniskos,jautrios sielos ,spinduliuojancios geri aplinkiniams,ir visad svelniai besisypsancia moteri,isrinkta i finalininkes-Metu klaipedietes rinkimuose.Daug graziu bei teisingu zodziu pasakyta apie sia talentinga pedagoge,savo srities zinove,tautodailininke,meniskos prigimties moteri. Likimas leme man pazinti Stasele is arciau.Esu buvusi jos studente.Studijuojant klauseme idomiu jos paskaitu,dalinomes gyvenimiska patirtimi.Visada Ji atrasdavo laiko,paprasius asmeniskai pasikalbeti.Ji mums buvo ir destytoja,ir patareja,ir guodeja. Visada pamatydavo akyse asara,pajusdavo sirdies nerima.Kalbant apie sia tauria moteri,visu pasisakiusiuju komentare, zodziai yra tikri,neisgalvoti ir labai atsakingai isreiksti. Butu galima ilgai ir daug pasakoti apie jos meile darbui, vaikams,kurie labai noriai begdavo pas savo daktaryte,,,logyte,“kaip tuomet ja vadindavo mano maza dukryte.Su dukra esame dekingos uz isugdyta teisinga,raiskia,grazia ir turtinga kalba, ismokta logopediniu uzsiemimu metu.Sis darbas reikalauja daug kantrybes,psichologiniu ziniu ir motiniskos meiles.Juk nevisada mazyliai ateidavo nusiteike darbui,reikedavo sugebeti juos sudominti,leisti pazaisti,nuraminti.Isleisdama savo mazuosius pacientus, Stasele niekada nepamirsdavo juos pavaisinti saldainuku. Tai zmogus- apdovanotas talentais,neskaiciuojantis darbo valandu ir nesavanaudiskai mylintis visus zmones:ir mazus,ir didelius.Net jau suauge, buve jos pacientai, daznai aplankydavo savo mylima logopede…Ir dabar mums susitikus, labai malonu pasisnekuciuoti,pabendrauti,atrodo,kad ir nebutu prabege tiek daug metu…LLaikas skrieja zaibisku greiciu,o JI islikusi tokia pat:, nuosirdi,siltai bendraujanti,su sypsena,kukli,paprasta ir nuostabi savo charizma.,,Kuo zmogus protingesnis, tuo daugiau pastebi zmonese gero.Miela ir gerb.Stasele,linkiu,kad Jusu isdalintas, geris su kaupu sugriztu Jums!Kurybines sekmes darbo baruose,stiprios sveikatos,dar daug graziu akimrku Jums ir nuostabiai Jusu seimai.Telydi Jus Dievo palaima. Pagarbiai Vanda M.

 11. Stasė Mitalaitė – Vilkienė Utenos krašte savo jaunystėje buvo didelis autoritetas. Buvo gabi ir vertinama lietuvių kalbos ir literatūros mokytojo šviesaus atminimo rašytojo Rapolo Šaltenio mokinė, nes jos širdyje pleveno meilės literatūrai, lietuviškumui ugnelė. Labai gražiai derėjo tai, kad gražiame kūne buvo graži siela – ji buvo atkakli ir daug dirbanti gimnastė…. Esu giminaitis…Esu dėkingas likimui, kad mūsų vyriausioji dukra nusprendė rinktis tą patį profesinį kelią – tapti logopede. Daug su Stase konsultavosi. O žengdama pirmuosius profesijos žingsnius iš jos gavo puikios metodinės medžiagos. Stasės Vilkienės parašytos ir padovanotos knygos -jai pačios svarbiausios knygos jos profesinėje veikloje. Jos padėjo įgyti patirties ir užsitarnauti geros specialistės vardą.
  Kai žvelgi į jos karpinių ekspozicijas, kai girdi atsiliepimus apie šį jos, ne visiems įvaldomą kuriamą meną, arba paimi leidinėlį, kuriame išspausdinti jos nuoširdūs eiliavimai, kaip gera, kad yra žmogus kuris džiugina, kuriuo džiaugiesi, šviesią mintį atskraidina. Telydi ją sėkmė. Antano ir Rimos duetas

 12. Staselė mūsų šeimai – tikras autoritetas, daugiau nesu sutikusi tokių žmonių! Mums labai pasisekė, kad esate šalia.
  Labai vertinu Jus už konkretumą, sąžiningumą, paprastumą ir pasiaukojamą darbštumą. Į Jus stengiuosi lygiuotis ir aš, ir mano vaikai, kuriems taip greit padėjote susitvarkyti su netaisyklingai tariamais garsais ir supažindinote su karpinių pasauliu.

  Jus galima palyginti su karininku, davusiu priesaiką, – ir darbais, ir žodžiais visame kame reikšti meilę tėvynei, kalbai, tėvams ir protėviams. Kiekviename Jūsų paliestame darbe slypi moralė, pamokymas, priminimas. Žaviuosi Jūsų vidine jėga, kai ir negaluojant, iki vėlumos Jūsų lange dega šviesa: jei ne karpote, tai rašote, kuriate.

  Linkiu Jums sėkmės, o dėl titulų, – manau, kad savo darbais Jūs kiekvieną dieną pasėjate gerumo sėklą kiekvieno vaiko ir žmonių širdyse…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *