37 komentarai apie “Skaistė Svidraitė

 1. Iš tikrųjų tai nuostabus žmogus ne tik Klaipėdai, bet ir visai Lietuvai. Gerbiu, myliu, žaviuosi!

 2. Paskatinimas, palaikymas, įvertinimas reikalingas kiekvienam, nes jis įkvepia ir stumia į priekį. Palaikykime Skaistę- jauną, atsidavusį žmogų, kuris kuria geresnį pasaulį tikrąją to žodžio prasme! Ji JAU daug padarė, pasiekė, bet kiek dar jos laukia… Kasdien nauji išūkiai, nauji sumanymai, kad tik apsaugoti, išgelbėti tuos, kurie patys, deja, negali savęs apginti.

 3. Kiekvieno gyvenimo ir meilės suvokimas yra skirtingas. Džiaugiuosi, kad Jos meilės ir laiko užtenka visiems jos globotiniams. Ačiū , kad esi ir didžiausios sekmės Fėjos slėnyje! <3

 4. Daryti nematomus gerus darbus yra didžiausia garbė. Kiek širdžių ji išgelbėjo, kiek šeimų papildė meile, kiek vaikų ir suaugusių ji išmokė būti socialiai atsakingais, pati tikriausiai nesuskaičiuotų. Aš jos nepažįstu, bet mano gyvenime ji pakeitė labai daug, vien dalindamasi savo kasdienybe ir mintimis. Ačiū.

 5. Jauna ir energinga,pozityvo užtaisas ,kuris verčia ja žavėtis.Palaikykime jauną žmogų,kuris kovoja už savo įsitikinimus!!!Palaikome ir žacimės,ačiū,kad esi ,mes tave mylim❤

 6. Labai džiugu, kad yra tokių žmonių, kaip Skaistė. Ji nuostabi ir visą savo širdį ir jėgas atiduoda tiems, kurie negali savimi pasirūpinti – beglobiai gyvūnėliai. Lenkiu žemai galvą prieš šį Žmogų.

 7. Žmogus, kuris žino ką daro. Ji pilna pozityvo, visuomet su šypsena, nepalūžtanti ir turinti pačią didžiausią širdį. Tai žmogus, kuris kaip pavyzdys mums visiems

 8. Manau, kad ne METŲ, o amžiaus. Ir ne Klaipėdos o visos Lietuvos turtas yra Skaistė. Kartą radome 5 prie senos fermos išmestus mažyčius šuniukus. Širdis lipo iš krūtinės, kai jie puolė glaustytis, laižyti ir džiūgauti, kad kažkas juos RADO. Nežinojau, ką daryti. Užteko vieno skambučio „Šuniukų fėjai“ ir situacija buvo išspręsta. Nors šuniukai ne tos veislės, kurią Skaistė deklaruoja priimanti, tai nebuvo svarbu. Svarbiausia – GYVYBĖ. Tos mažos tuksinčios širdelės, ištroškusios meilės. Skaistė tą pačią dieną paėmė šuniukus ir po kelių dienų jau 3 iš 5 mėgavosi prašmatniu gyvenimu naujuose namuose!
  Jau esu minėjusi jai, bet pasikartosiu. Gerbiu, myliu, vertinu ir palaikau Skaistę, nes ji dirba darbą, kurio nei vienas iš mūsų, turbūt, nepajėgtumėm nudirbti. Labai džiaugiuosi, kad man netenka to daryti, ir kad yra SKAISTĖ. Man jau seniai būtų sustojus širdis, o ji viską atlaiko. Žinoma, net ir stupriausiems reikia pagalbos, palaikymo. Todėl ji turi laimėti .
  Su meile

 9. Žmogus darantis perversmą Lietuvos gyvūnijos pasauly, tai ko reikia Lietuvai. Kai kiti nusisuka, Skaistė priima plačiu apkabinimu ir begalę patarimų. Nes jeigu augini piktuką, tai tu esi tautos priešas ir zekas kuriam nėra lygių, o su Skaiste atrodo įžengi į kitą pasaulį, kuriame piktukas lygiai toks pats šuo kaip ir visi kiti…

 10. Galima tik žavėtis tokiu žmogumi. Jeigu tokių būtų daugiau, kiekviena diena būtų geresnė visiems.

 11. Šauni mergina. Veržli, jauna, iniciatyvi. Šitiek parako turėti ne kiekviena drįsta. Pažiūrėkite į jos pasiekimus: mokykla, centras, užsiėmimai. Viską daro savo jėgomis, kuria produktus ir veiklas, veikia dėl geresnės visuomenės. VERČIAUSIA Metų Klaipėdietės vardo kandidatė be abejonės.

 12. Paskaičius apie visus dalyvius, ir reikalavimus metu Klaipėdos moteriai, labiausiai atitinka Skaistė. Tikiuosi laimėsi ir būsi įvertinta už darbus! Sėkmės!

 13. Tikiuosi, kad gautas įvertinimas prisidės prie ateities darbų Klaipėdai. Sėkmės, Tu verčiausia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *