8 komentarai apie “Regina Kontautienė

  1. Regina, sveikinu ir linkiu tapti Metų klaipėdiete. Jūs to verta… Daugiau tokių žmonių ir Lietuva bus gražesnė……. SĖKMĖS.

  2. Šią Moterį gerbiu už kryptingą atkaklumą. Jos vadovaujama mokymo įstaiga vis labiau pateisina gerą vardą. Ypač malonu, kad šioje mokymo įstaigoje – išskirtinis dėmesys dailei, kitoms meno rūšims. Tai skiepijama ir moksleiviams, ir pedagogų kolektyvui. Gerb.Kontautienė visose srityse siekia, kad būtų ne efektas, o lygis. Žinau, ką kalbu, nes nuo pat pradžių „akies kampučiu“ seku šią mokymo įstaigą… Prisimenu Gerb.Kontautienę dar ir iš savo darbo metų. Šviesiai prisimenu. Linkiu pasisekimo!

  3. Tai, išties, kompetentinga pedagogė, profesionali vadybininkė, iškili asmenybė, subūrusi tokį gausų ratą pedagogų, padėjusi išugdyti ne vieną asmenybę, gebanti įžvelgti vaikų talentus ir gebėjimus…tai asmenybė, verta metų moters – metų klaipėdietės titulo…

  4. Sveikinimai,verta garbingo titulo.Iškili asmenybė,puiki organizatorė,mylima kolegų ir mokinių.Balsuosime tik už Jus.

  5. Sukurti mokykloje, kurioje kiekviena šeima būtų išgirsta, pastebėtas kiekvienas vaikas nelengva užduotis. Galime didžiuotis mokykla, kuri garsina mūsų miestą mokinių pasiekimais ne tik Lietuvoje. Tokios įstaigos sukūrimas galimas tik stiprios, atkaklios asmenybės dėka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *