Ramunė Petrauskienė

12174
0Tarptautinių bakalaureato programų koordinatorė, Klaipėdos licėjaus direktoriaus pavaduotoja, mokytoja. Ji vadovavo įgyvendinant Tarptautinio bakalaureato (IB DP ir IB MsYP) programas Klaipėdos licėjuje, taip sudarant galimybes Klaipėdos miesto mokiniams gauti tarptautinį išsilavinimą ir studijuoti geriausiuose pasaulio universitetuose. Stojantiesiems tarptautinio bakalaureato diplomas atveria galimybes į dideles nuolaidas mokslui, kursų kreditus, stipendijas ir kitą su stojimu susijusią naudą daugelyje universitetų.

2 komentarai apie “Ramunė Petrauskienė

  1. Didžiuojamės Gerbiamos direktorės pavaduotojos Ramunės lyderyste Licėjuje. Išmintinga Asmenybė turinti AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS ATSAKOMYBĖS, PAREIGOS IR PROFESIONALUMO KOEFICIENTĄ!

  2. Ramunė tikra klaipėdietė. Gimusi garbingoje Elenos ir Albino Montvydų šeimoje. Mama ilgametė Ąžuolyno gimnazijos direktorė, Tėvelis – gydytojas, KU ligoninės Chirurgijos skyriaus vadovas. Ramunė išauginusi 4 nuostabias dukras, mylinti Šeimą, su didžiule atsakomybe ir pagarba mokiniams, mokinių tėveliams, mokytojams kuria ir puoselėja bendruomeniškumą Licėjuje. Jautri kolegė, stipri asmenybė…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *