Metų klaipėdietė 2016 nugalėtoja

Metų klaipėdietė 2016

Šeštadienio vakarą Klaipėdos dramos teatre iškilmingai paskelbta Metų klaipėdietė. Po 12 metų pertraukos šį titulą vėl pelnė gydytoja, šįkart – Klaipėdos universitetinės ligoninės dermatologė Jolanta Česienė. Nuoširdi, atidi ir gera, pacientų mylima medikė. Taip laureatę apibūdino klaipėdiečiai, įsitikinę, jog būtent ji – viena tų, kuri verta šio garbaus vardo.

Į Klaipėdos dramos teatrą šeštadienio vakarą rinkosi svečiai, tačiau šįkart ne į spektaklį, o į ilgai lauktą intriguojantį renginį, kuriame turėjo paaiškėti, kas po daugiau nei mėnesio rinkimų ir balsavimų tapo šių metų miesto favorite, moterimi, kuri verta Metų klaipėdietės titulo.

Renginio iniciatorius – dienraštis „Klaipėda“, artėjant Tarptautinei moters dienai, jau keturioliktąjį kartą pakvietė rinkti labiausiai uostamiesčiui bei jo bendruomenei nusipelniusią moterį.

Išskirti savo favoritę ir nuomonę dėl verčiausios Metų klaipėdietės titulo galėjo pareikšti ne tik pavieniai miestiečiai, bet ir organizacijos, įmonės, bendruomenės.

Klaipėdiečiai siūlė rinkti moteris ne tik už profesinę veiklą, bet ir už nuveiktus darbus miesto labui, pagalbą artimiesiems ir nepažįstamiesiems arba už žmogiškąsias savybes.

Skaitykite daugiau: klaipeda.diena.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *