Metų klaipėdietė 2015 nugalėtoja

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Aldona Kerpytė

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/2″][vc_single_image image=“966″ img_size=“medium“ alignment=“center“ img_link_large=“yes“][vc_empty_space height=“20px“][/vc_column][vc_column width=“1/2″][vc_column_text]Tryliktąja Metų klaipėdiete dienraščio „Klaipėda“ skaitytojų valia tapo Šv. Pranciškaus onkologijos centro direktorė, viena Klaipėdos apskrities moterų, sergančių onkologinėmis ligomis, draugijos „Zunda“ įkūrėjų Aldona Kerpytė.

Garbingas Metų klaipėdietės titulas tradiciškai suteikiamas už kilnius darbus miesto ir jo žmonių labui. Renginio globėja šalies Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Šalies vadovė atsiuntė vaizdo sveikinimą, kuriuo palinkėjo klaipėdietėms kuo geriausios kloties.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/4″ offset=“vc_col-lg-3 vc_col-md-3 vc_col-xs-6″][vc_single_image image=“963″ alignment=“center“ img_link_large=“yes“][vc_empty_space height=“10px“][/vc_column][vc_column width=“1/4″ offset=“vc_col-lg-3 vc_col-md-3 vc_col-xs-6″][vc_single_image image=“964″ alignment=“center“ img_link_large=“yes“][vc_empty_space height=“10px“][/vc_column][vc_column width=“1/4″ offset=“vc_col-lg-3 vc_col-md-3 vc_col-xs-6″][vc_single_image image=“965″ alignment=“center“ img_link_large=“yes“][/vc_column][vc_column width=“1/4″ offset=“vc_col-lg-3 vc_col-md-3 vc_col-xs-6″][vc_single_image image=“974″ alignment=“center“ img_link_large=“yes“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]„Būdamos darbščios ir kūrybingos jūs įkvepiate ir kitus siekti pozityvių pergalių savo mieste ir Lietuvoje. Jūs parodote, kad pokyčiai prasideda nuo kiekvieno mūsų. Jūsų dėka Lietuva tampa veikli ir sėkminga. Tegu kuo daugiau moterų atskleidžia savo talentus ir padeda puoselėti mūsų valstybę“, – teigė Lietuvos Prezidentė.

Pagalba akistatoje su mirtimi

Šiemet klaipėdiečiai atkreipė ypatingą dėmesį į onkologinėmis ligomis sergančių žmonių dvasines bėdas geriausiai žinančią bei vidinę ramybę jiems rasti padedančią Šv. Pranciškaus onkologijos centro direktorę A.Kerpytę.

Moteris pati yra patyrusi sunkių išbandymų ir puikiai žino, ko labiausiai reikia XXI amžiaus maru vadinamos ligos ištiktiems žmonėms.

Konkurso laimėtojos vardą paskelbė 12-oji Metų klaipėdietė Janina Tulabienė. „Klaipėdos“ vyriausiasis redaktorius Saulius Pocius pirmasis pasveikino D.Kerpytę ir įteikė tradicines dienraščio dovanas: specialiai jai pagamintą juvelyro Vido Bizausko segę bei Svajūno Jurkaus ir Sergejaus Plotnikovo sukurtą statulėlę „Nika“.

Susijaudinusi A.Kerpytė padėkojo už jai suteiktą garbę ir tikino, kad jėgų semiasi iš tokių pat kaip ji žmonių, artimųjų bei Dievo.

Skaitykite daugiau: http://klaipeda.diena.lt/
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]