Loreta Želnienė

0
0Loreta Želnienė aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje, ypač Veiklių mamų klubo darbe, padeda žmonėms ir miestui, pastebima darbais ir iniciatyvomis už vaikų, gyvenančių vaikų globos namuose „Rytas“ bei Šeimos ir vaiko gerovės centre, slapčiausių, netikėčiausių, ilgai lauktų svajonių išpildymą. Per 13 metų jų išpildyta gerokai per 1 300.

15 komentarai apie “Loreta Želnienė

  1. Tai nuostabus žmogus užjaučiantis padedantis netik savo gerais darbais ir pagalba kitiems bet ir pavizdys daugeliui iš mūsų sekmės jums!

  2. Verta buti finale !!! Neatlygintinai rupinsi soc seimomis, vaiku namu Rytas aukletiniais, atskirom seimom, onkologinemis ligomis serganciais vaikais !!!
    Ir tai jau jos gyvenimo budas virs 16 metu !!!

  3. Loteta pazistu apie 11 metu…ji atejo i musu gyvenima per sunkiausia gyvenimo etapa, kai sunui buvo diagnozuota onkologine liga…esu laiminga ir dekinga, kad tokiu zmoniu yra…stebiuosi kaip ji mus nelaimelius visus susiranda…is kur tiek ryzto, drasos, noro spresti kitu zmoniu problemas…esu isitikinusi, kad Loreta turi buti pagaliau ivertinta viesai ir apdovanota uz tiek metu tyliai daromus darbus, tai butu doras atlygis ir Loretos seimai, jos vyrui ir vaikuciams, kuriu brangu laika ji/jie dalinasi ir su mumis.

  4. Ši moteris verta būti finale.Jos didžiulė gerumo širdis ir noras padėti likimo nuskriaustiems ar sunkiai sergantiems vaikams,suaugusiems turi būti įvertinti.sėkmės ir toliau!

  5. Prasmingi darbai,beribė pagalba visiems kam jos reikia-turi būti įvertinti.Linkiu pakliūti į finalą,nes Jūs to verta

  6. Loreta,Jus saunuole!Nenustokite pildyti vaiku noru ir svajoniu,nenustokite rupintis onkologiniais ligoniukais.Jusu gerumas labai reikalingas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *