26 komentarai apie “Loreta Laurinavičienė

 1. Nuostabi, iniciatyvi mokytoja, profesianaliai lydinti vaikus meno pasaulyje. Daug mokytojos auklėtinių yra pelnę pripažinimą pasaulyje. Tai mokytoja, verta Metų klaipėdietės titulo!!

 2. Loreta puikus žmogus, nuostabi pedagogė, išmananti savo darbą. Meniška siela, stilinga dalininkė ir spalvota asmenybė.

 3. Labai didžiuojuosi savo pusesere! Tikra šaunuolė, kad suderina taip savo gyvenimą dalindama savo talentą ir skiepydama meilę savo artimiesiems, ir visiems apie save.

 4. Ačiū Loretai- vienai geriausių, jautriausių pedagogų Lietuvoje! Linkiu ir tikiu, kad Jūs ir be šito apdovanojimo esate verta Ne metų, bet Šimtmečio Klaipėdietės vardo. Ačiū! Su meile Janina, Urtė, Laimonas ir Augustinas

 5. Fantastiska mano vaikystes mokytoja, nuo kurios ir prasidejo mano kaip menininkes kelias. Jei ne jos pamokeles po mokyklos, nezinau ar buciau toliau tesusi savo kelia. Nuostabi moteris, kuri verta metu Klaipedietes titulo. Aciu!

 6. Pati geriausia ir talentingiausia mokytoja, kuri mažuosiuose atranda dideles talentu gelmes. Tikrai verta garbės titulo mokytoja.

 7. Loreta nuostabi mokytoja,drauge ir kolege.moka paruosti mokinius .sekmes tau Dziaugiuos,kad pazįstu tave

 8. Loreta,tu nuostabi ir verta šio garbingo Klaipėdietės vardo,nes tavo darbai,norai,viltys,gabumai ir meilė Klaipėdai,tai tavo gyvenimas. Mes už tave pusesere!!!

 9. Я голосую за Лорету. Это замечательный человек и профессиональный педагог.Она достойна почетного звания!

 10. Tai išskirtinio talento suvokti, matyti ir kurti grožį ir ypatingas gebėjimas tai perduoti vaikams ,išmokyti juos eiti kūrybiniu keliu. Balsuoju už ją, savo darbais jau eilę metų garsinančią Klaipėdą.

 11. Itin talentinga, kukli ir su didžiule meile, ugdanti kūrybingą jaunąjį klaipėdietį Pedagogė Loreta…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *