14 komentarai apie “Lilija Petraitienė

 1. Labai įdomu nuo ko gerbiama Lilija Petraitienė apgynė Klaipėdos gyventojus? Kur tie apgintieji?

 2. Julija, brangioji, ji mus nuo tavęs apgynė. Koks tavo klausimas, toks Tau ir atsakymas, jei politika mūsų miesto visiškai nesidomi.

 3. Gaila,bet geri darbai greiciau pasimirsta nei blogi. Kai pasidalini nuveiktais kilniais darbais, sakoma- giriesi, kai daliniesi gerumu tyliai- niekas ne nepastebi. Aciu, Lilijai Petraitienei, kad kartais ne negaudama padekos vistiek padeda visuomenei!

 4. Ponia ar panele Julija labai mazai domites Klaipedos problemomis, jeigu rasote toki komentara.Tai tikrai zmogus kovotojas.Ir tepadeda jai Dievas.

 5. Ponia Julija, gerbiamajai Lilijai nereikia girtis visuomenei kad atliko gerus darbus mums Klaipedieciams,uz ja tai padaro spauda,nors ji to ir nepraso,neina ir nesigiria,tiesiog aciu poniai Lilijai kad ji yra,ji tikrai daug geru darbu atliko ne tik mums bet ir jums ponia Julija,tad tariu jai Aciu,is didziosios raides.

 6. …spinduliuojančia energija sužavi daugelį. Tai pavyzdys, kad darbu ir energija, galima pasiekti daug ko gyvenime.

 7. Esu pasibaisėjusi nuo reklamos su šia ponia,jau nebeįmanoma net paskaityti,visur išlenda.Tai va ir visi jos nuopelnai.

 8. jUK PASAKYTA,JEI NEGALI KO GERO PASAKYTI,TAI GERIAU PATYLĖK. IR KRISTUS TAIP MOKĖ.JEI KURIS ESATE BE NUODĖMĖS,TAI MESKITE PIRMAS Į MANE AKMENĮ. KIEK GERŲ DARBŲ ATLIKTA,NESKAIČIAVAU,BET KAD TAI AKTYVI ,PILIETIŠKA IR NEBIJANTI APGINTI SAVO NUOMONĘ MOTERIS , MIESTO TARYBOJE PRIVERČIANTI SUSIMĄSTYTI VISĄ GRIETINĖLĘ , KOKIEMS DARBAMS JI IŠRINKTA IR KAM JI TURI ATSTOVAUTI , TAI FAKTAS. DAUGIAU TOKIŲ MOTERIŠKIŲ ,IR KLAIPĖDA TURĖS NE VIENĄ ROŽĘ SAVO GĖLYNE. balsuoju už Liliją.

 9. Gerų darbų neišvardysi, nes jie pasimiršta, be to Jūs nesireklamuojate, o tie kurie Jus pažysta su pagarba žiūri į Jus. Sėkmės Jums.

 10. Liliją jau daug metų pažįstu kaip principingą asmenybę, gebančią burti žmones. Žaviuosi jos energija ir geranoriškumu. Ji niekada neatsisakys padėti, jeigu tik galės. Kandžioms ponioms siūlau paprašyti Lilijos praleisti dieną kartu su ja. Tada galbūt jos supras ką tai reiškia… Esi tikra Klaipėdos patriotė ir ambasadorė. Palaikom tave.

 11. Puiki ta Lilija – drąsi, darbšti, aktyvi, protinga ir daugeliui labai reikalinga. Džiaugiamės, kad ji pateko į darbščiausių klaipėdiečių moterų septynetuką.
  Miela p. Lilija, linkiu Jums sėkmės, ištvermės ir neišsenkančio ryžto eiti tokiu keliu, kuris veda tik į priekį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *