Ligita Malciūtė

0
0Klaipėdos jūrininkų ligoninės Onkohematologijos skyriaus vedėja. Nuostabi gydytoja onkologė, turinti didelį patirties bagažą, maloni ir dėmesinga kiekvienam ligoniui ir jų artimiesiems. Ne vienai dešimčiai ligonių, kurie serga sunkiomis onkologinėmis ligomis, tik jos sumanumas ir profesionalumas suteiktė galimybę visavertiškai gyventi ilgus metus. Pacientų apibūdinama kaip rūpestinga, atsidavusi darbui ir profesionali gydytoja.

13 komentarai apie “Ligita Malciūtė

 1. Ačiū jums gydytoja ,už tai,kad galiu matyti,vaikścioti….Ačiū už Jūsų profesionalumą ir gerumą!

 2. Noriu padėkoti, Jums ir visam Jūsų vadovaujamam kolektyvui, kad suteiket ne tik viltį, bet ir šansą gyventi. Nuoširdžiausias ačiū.

 3. Nuoširdžiausiai dėkojame Jums už Jūsų profesionalumą, suteiktą viltį gyventi ir už Jūsų begalinę kantrybę ir atsidavimą ligoniukams.
  Tegul Jus ir Jūsų kolektyvą, kuris taip pat yra nuostabus, saugo Angelai sargai ir telydi Jus sėkmė visur ir visada.
  Su didele pagarba

 4. Kodėl tie metai taip greit lekia? Rodos, vakar Ligita buvo dar maža simpatiška mergytė, o štai kokia užaugo Tėvelių ir sesutės džiaugsmui! Jiezniškiai Jus palaiko, o dalindamiesi tekstu, prašo palaikyt ir kitus. Mane jau seniai vadina nepataisoma optimiste, o širdis sako, kad viskas bus gerai! Kad ir kaip baigsis rinkimai, man Jūs- geriausia klaipėdietė po ten gyvenančių giminių!

 5. Tikrai nuostabi gydytoja ir vadovė . Puikus , žmogus. Tikra eruditė . Tokie žmonės puošia miestą ir valstybę. Ačiū ir džiaugiamės ,kad jus turime savo mieste. Sėkmės Jums nelengvame darbe ir stiprybės . Tikrai esate verta didžiulės padėkos ir pagarbos.

 6. Puiki gydytoja ir kiek teko matyti , stipri vadovė. Sėkmės būkite ir toliau tokia linksma , energinga, ir reikalinga žmonėms . Už Jus visada.

 7. GYDYTOJA Ligita Malciūte, dėkingi Jums už Jūsų nuoširdų dėmesingumą ir rūpestingumą ilgus metus globojant – gydant mūsų Tėtį!!! Pagarba Jums!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *