9 komentarai apie “Ligita Girskienė

 1. Ačiū Ligita ir už sunkią ir nelengvą kovą su valdžia dėl šiukšlių deginimo gamyklos , dėl geresnio ir švaresnio oro Klaipėdoje

 2. Ligita ne tik puikus, nuoširdus,sąžiningas žmogus, bet ir be galo mylinti Klaipėdą. Ji tiek daug kovoja, kad pietinė miesto dalis nebesmirdėtų, jos dėka Marių bendruomenės teritorijoje atsirado treniruokliai. Neišvardinsiu visų jos nuveiktų darbų, bet ji tiktai daug laiko, sveikatos ir jėgų skiria gražindama mūsų miestą, padėdama žmonėms. Be to ji dviejų nuostabių mergyčių mama, kuriai rūpi švietimo naujovės.

 3. Jauna,energinga,sumani,daug savo laiko skirianti miesto problemoms,jų sprendimams.
  Ji ne žodžiais,bet darbais padeda žmonėms,padeda kovoje su Klaipėdos biurokratais,
  Šaunuolė.Klaipėda – klaipėdiečiams,ne įsišaknijusiems valdininkams.

 4. Labai pareiginga, atsakinga , sąžininga , maloni , tolerantiška , atjaučianti ir kovotoja ! ….Viską ką daro stengiasi atlikti tik gerai ir iki pergalingos pabaigos …Tikrai myli Klaipėdą ir jos gyventojus . Apie jos gerus darbus bendruomenei jau parašė kiti.
  O mums labai pasisekė, kad ji sutiko dirbti DNSB „Bandužiai“ valdybos pirmininke. Greičiausiai daugelis miestiečių girdėjo kaip Ligitos vedami kovojome su senojo pirmininko savivale . Mes, bendrijos gyventojai, laimėjome ir už tai turime būti labai dėkingi Ligitai , jos ryžtui ir žinioms. Ačiū , laukiam grįžtant .
  Ligita tikrai verta tapti metų klaipėdiete .

 5. Ligita, ačiū Tau už nuoširdų rūpestį paprastų žmonių kasdieninėmis problemomis. Esi tas žmogus, kuris turi potencialą pakeisti mūsų miestą, jo žmones, valdžią į gerąją pusę. Ypač gerbiu Ligitą už tai, kad ji tokia jauna nepabūgo būti didžiausios miesto bendrijos pirmininke. O tam reikia tikros drąsos.

 6. Labai nuosirdi, isiklausanti ir isgirstanti zmogu, dar labai jauna, bet pasiryzusi kovoti uz zmoniu gerove.Mazai teko pazinti, taciau daug teko girdeti geru atsiliepimu apie jos veikla Banduziu bendrijoje, bei kitoje visuomenei naudingoje veikloje.Linkiu geriausios sekmes.

 7. Ligitos iniciatyva buvo atnaujintos vaikų žaidimų aikštelės . Įrengti nauji įrenginiai vaikams ir krepšinio stovai su lankais. Aikštelės atnaujintos iš bendruomenėms skirtų lėšų. Ligita teikė paraiškas, nes jai rūpi mažieji klaipėdiečiai .
  Ligita teikė paraiškas ir jos iniciatyva buvo taip pat įrengtos vaikų žaidimų aikštelės, bei lauko treniruoklių kompleksas „Sąjūdžio“ parke. Aikštelės ir sporto įrenginiai įrengti už bendruomenėms skirtas lėšas.
  Ligitos iniciatyva buvo įrengtas lauko treniruoklių kompleksas prie Liudviko Stulpino progimnazijos. Projektas finansuotas bendruomeniškumui skatinti skirtomis.
  Ligitos prašymu buvo sutvarkyti keletas netvarkingų pėsčiųjų takų seniūnaitijos teritorijoje.

  Gyventojų prašymu, Ligita pateikė raštą savivaldybei įrengti naują, iškilią, apšviestą pėsčiųjų perėją Mogiliovo ir Bandužių gatvių sankryžoje. Perėja įrengta.

  Ligita aktyviai dalyvavo norėdama prisidėti prie gyvenamosios teritorijos aplinkos kokybės gerinimo – kvapų ir taršos pietinėje miesto dalyje mažinimo.

  Ligitai , rūpi miestas ir jo žmonės ir tai ji įrodo savo darbais bendruomenei ir juos ji dirba be jokio atlygio .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *