Kristina Buslajeva

2
0Pagyvenusių žmonių asociacijos prezidentė. Už aktyvų visuomeninį darbą, koordinuojant senjorų klubų veiklą, kuriant ir įgyvendinant programas; už gausybę renginių, Klaipėdos miesto paveiksle šviesiausiomis spalvomis atspindinčių vyresnio amžiaus žmonių gyvenimą; už išskirtinį sugebėjimą dalytis gerumu, neišsenkančia energija, optimizmu, už vilties ilgiau ir oriau gyventi suteikimą pagyvenusiems žmonėms.

4 komentarai apie “Kristina Buslajeva

  1. Aš manau, kad Kristinos gyvenimas priklauso bendruomenei, ir jaučia pareigą daryti dėl jos viską, ką gali. Jos credo: kuo sunkiau dirbu, tuo labiau gyvenu. Ji džiaugiasi gyvenimu dėl jo paties. Kristinai gyvenimas ne „trumpa žvakė“, o nuostabus fakelas, kurį leista šiek tiek palaikyti. Prieš perduodama jį ateities kartoms ji nori, kad jis degtų kuo ryškiau.
    Kviečiu nedvejoti ir balsuoti už Kristiną.

  2. K.Buslajeva labai stengiasi, kad klaipėdiečiams senjorams nebūtų liūdna gyventi, ypač rūpinasi, kad pagyvenusių žmonių veikla būtų įamžinta. Kristina yra filmo „Dainos ir jūros pašaukti“ sumanytoja ir autorė. Balsuokime už šią išskirtinio darbštumo moterį!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *