Jurgita Juotkienė

0
0Jurgita Juotkienė – energinga, nuoširdi ir draugiška, kolegų gerbiama medikė. Ji pasižymi kruopštumu, geromis organizatoriaus savybėmis, gera klinikine mąstysena, visada dėmesinga pacientams. Jai vadovaujant oftalmologinės pagalbos sričiai Klaipėdos universitetinėje ligoninėje, nuolat diegiami nauji gydymo metodai, auga vitrektomijų, kataraktų operacijų skaičius, intravitrealinių injekcijų bei kitų akių ligų diagnostikos ir gydymo procedūrų skaičius. 2013 m. gydytojai įteiktas Klaipėdos miesto mero apdovanojimas Klaipėdos geriausio mediko rinkimuose. Jurgitos pomėgis – fotografija. Jau kelerius metus fotografuoja Klaipėdos pajūrį. Buvo surengusi personalinę parodą „52 jūros veidai“.

 

 

12 komentarai apie “Jurgita Juotkienė

  1. Labai puiki ir profesionali gydytoja. Tai tikra savo srities specialistė ir labai malonus bei komunikabilus žmogus.

  2. Labai šiltas ir mielas žmogus, nuostabi specialistė, kuriai už išsaugotą ir atstatytą regejima padėkotų tūkstančiai žmonių, šiandien galintys vėl matyti, dirbti, kurti…ir aš tame tarpe…Puiki klinikos vadovė ir talentinga menininkė, randanti laiko labai profesionaliai, nepaprastai gražiai fotografuoti jūrą…Viename žmoguje tiek daug gabumų ir talentų, kad jų užtektų net keliems…be jokios abejonės verta tapti Metų Klaipėdiete, ko aš ir visa mano šeima jai nuoširdžiai linkime!

  3. Nuostabios Jurgitos fotografijos! Neteko susidurti su ja kaip su medike, bet tikiu, kad ji puiki specialistė ir savo akis patikėčiau jai drąsiai. Tai žmogus, mylintis gyvenimą. O Jurgitos juokas skamba ausyse ir po pusės metų :)))

  4. Profesionali savo srities žinovė ir nuostabus žmogus. Kantri, mokanti išklausyti, patarti, padėti. Stipri asmenybė. Net sunkiausias akimirkas paverčianti juoku. Tad drąsiai galima teigti, kad ji ir sielos gydytoja. Su ja lengva bendrauti tiek jaunam, tiek senam. Ji myli visus ir pasiruošusi padėti.
    Todėl jai ir sekasi įamžinti gražias foto, nes žiūri ir per sielos akis 🙂 Ir nepaminėta, kad ji puiki nardytoja. Ji regi ir fiksuoja tiek vandenyje, tiek žemėje matytus gražiausius vaizdus.
    Būdama visapusiškai įdomi, veikli, talentinga, tikrai turi tapti Metų klaipėdiete. Balsuokite už Jurgą, ji to verta!

  5. Юргите большое спасибо за то, что маме вернула зрение в 83 года. Вы сделали такую операцию, которую никто не решился выполнить. Вы дарите яркие краски жизни людям. Вы достойны звания Клайпедчанки года !

  6. Klaipėdiečiai šaunuoliai! Žino ką daro. Jurgitai sėkmes ir aišku sveikinimas su šia gražia nominacija. Tu verta dar daugiau!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *