20 komentarai apie “Jolanta Česienė

 1. Labai puiki medikė, labai pasitikiu ja. Tai nuoširdus, supratingas žmogus. Stiprybės ir sveikatos šiame sunkiame darbe.

 2. Puiki moteris,tvirta,siekianti tikslo,graži…..puikūs pacientų atsiliepimai…………Nuostabus žmogus

 3. Puiki moteris,tvirta,siekianti tikslo,graži be galo,puiki mama,nuostabus žmogus,geriausi pacientų atsiliepimai………

 4. Supratinga, dėmesinga ir profesionali konsultuojant senyvo amžiaus, mažamečius, paauglius bei kitus pacientus.

 5. Regina parase;
  Labai kompetetinga savo darbe,uzjaucianti, supratinga,mandagiai bendraujanti su pacientais,visada isklausanti ir gebabti padeti.Sekmes !!!!!

 6. Talentinga gydytoja, kompetentinga Universitetinės ligoninės departamento vadovė, gražios šeimos Mama: jau atšventė sidabrines vestuves, užaugino trejetą vaikų iš kurių du studentai medikai šešto ir trečio kurso. Manau kad Klaipėdiečiai tikrai neapsiriks išsirinkdami Tokią Moterį.

 7. Kai žmonės neša savyje šviesą, jos spinduliai prasiveržia laukan. Todėl mes ir atpažįstame vienas kitą tamsoje…Jolanta nuostabi moteris!

 8. Ir man ji daugelį metų geriausia iš visų sutiktų odos ligų gydytojų, kerinti ir savo šilta nuostabia šypsena, dvelkianti ramybe… Linkiu tapti Metų klaipėdiete, ji tikrai to nusipelnė…

 9. Visi sutinkame, kad sveikata – brangiausias turtas, todėl gydytoja, kuri geba profesionaliai, nuoširdžiai, atidžiai rūpintis šiuo mūsų turtu, kaip tai daro gydytoja Jolanta, taip pat yra turtas. Nepailskite būti šiltu, geru žmogumi, mylinčia mama ir žmona, bei stipria asmenybe.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *