Irena Virketienė

0
0Klaipėdos universitetinės ligoninės gydytoja, energinga, nuoširdi ir draugiška, kolegų gerbiama medikė. Ji pasižymi kruopštumu, geromis organizacinias gebėjimais, gera klinikine mąstysena, dėmesinga pacientams, gauna padėkas bei jų gerus atsiliepimus už suteiktą medicinos pagalbą, puikius gydymo rezultatus. Taip pat aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje

12 komentarai apie “Irena Virketienė

 1. Žmogus iš didžiosios raides ,kuria padeda žmonėms , padėjo ir man skire daug Savo laiką ir už ta Ačiū !

 2. Irenos gyvenimas ir pasiektos profesinės aukštumos yra pavyzdys visiems mums. Tik tokių žmonių dėka formuojasi tautiškai brandi ir laiminga visuomenė. Ačiū Tau, Irena! Telydi Tave sėkmė!

 3. Irenos gyvenimas ir pasiektos profesinės aukštumos yra pavyzdys visiems mums. Tik tokių žmonių dėka formuojasi tautiškai brandi ir laiminga visuomenė. Ačiū Tau, Irena! Telydi Tave sėkmė!

 4. Vertebroneurologiniam skyriui siemet 25 metai, ir visus tuos metus vadovavo profesionalus gydytojas ir talentingas organizatorius dr. Irena Virketienė.
  Tiek metu mes esame pazystami, nes ji palaikė mano sveikatą kas šešis mėnesius. Šis skyrius tapo mano antruoju namu.
  Galima sakyti, kad jei nepasikeite jos komanda per visus šiuos metus, reiskia jinai ne tik profesionalus gydytojas ir talentingas organizatorius, bet ir labai geras zmogus.
  Labai ačiū gydytojui

 5. Ne kartą gydžiausi šioje ligoninėje, vadovaujant gerb. gydytojai Irenai. Esu labai dėkinga nuostabiai ir jautriai medikei. Personalas puikiai sustyguotas: visur tvarka ir profesionalumas, jautiesi kaip namuose. Ačiū. Sėkmės konkurse, tapkite mūsų miesto garbingiausia karūna!

 6. Irena nuostabi, šilta, maloni gydytoja, puiki specialiste.
  Visada išklauso ir padeda. Prisimena kiekviena savo pacienta ir jo problemas. Norėtųsi, kad daugiau būtų tokių zmonių.

 7. Tai labai nuoširdi, puiki, savo darbui atsidavusi gydytoja. Tikrai verta Metų klaipėdietės vardo. Kuo didžiausios sėkmės.

 8. Gydytoja I. Virketienė per ilgus profesinio darbo metus, suteikiant nuoširdžią pagalbą žmonėms, o kolegoms tobulėti, tikrai yra nusipelniusi būti išrinkta METŲ KLAIPĖDIETE, to mes JAI linkime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *