Ilona Stančikienė

0
0ilona stančikienė

Klaipėdos jaunimo centro teatro ,,Aušra“ mokytoja,  alternatyvios meno studijos dailės mokytoja, Klaipėdos licėjaus  teatro ir dailės mokytoja. Buvusi ilgametė Dramos teatro dailininkė. Dalyvavo, kaip organizatorė ir dalyvė 9 tarptautiniuose vaikų ir jaunimo festivaliuose. Pjesių autorė, spektaklių režisierė su savo auklėtiniai pelniusi daugybę įvertinimus, prizų. Kūrybinių teatrinių projektų ,,Nuo grimo iki kaukės“, ,,Nuo teatrinio kostiumo iki šiuolaikinės mados“ autorė.
Viso surengta apie 90 spektaklių scenografijų. Sukurta virš 400 įvairiausių šventinių scenografijų koncertams, tarptautiniams projektams ir konferencijoms, respublikinėms šventėms, labdaros akcijoms ir pan. Surengtos 8 personalinės tapybos parodos. Ilona daug laiko skiria savišvietai, kūrybinei saviraiškai, užsiima tapyba, rašo eiles, kuria pjeses jaunimui, dalyvauja metodinėje ir kitoje miesto kultūros organizacinėje veikloje. Apdovanota Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos padėkos raštais. Už spektaklių pastatymus 2004 m. suteikta Klaipėdos miesto mokyklinio teatro nominacija ,,Teatro energija“. Apdovanota Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Socialinio departamento Švietimo skyriaus padėkos raštais.

 

 

16 komentarai apie “Ilona Stančikienė

 1. Visoms mums, moterims, pavyzdys. Neblėstančios energijos, moteriško žavesio ir daugybės talentų raizginys!

 2. Lizza, bent jau viešai nedemonstruotumete savo neišprusimo. 2015 metai dar tik prasidėjo, tai kokius čia kalnus per mėnesį nuversti galimą, kad metų klaipėdietės varda nusipelnyti? Tokį savotišką titulą manau galima nusipelnyti per gyvenimo įdirbį Klaipėdos kraštui ir garsinant Klaipėdą ir tam reikalingi ne vieni metai.

 3. Aš pritariu Lizza komentarui . Dar manau , kad visi šie šaunūs darbai yra tiesiogiai susiję su darbu ir profesija . Vienas iš konkurso reikalavimų – padeda žmonėms ir miestui . Todėl aš manau , jei žmogus labai gerai atlieka savo tiesioginį darbą , tai nereiškia , kad jis vertas ir „Metų klaipėdietės apdovanojimo“ . Mes visi turime gerai atlikti savo pareigas. . Atsiprašau jei kam mano nuomonė nepatiko , o kandidatei linkiu sėkmės kūryboje ir darbe.

 4. „Už nuopelnus Klaipėdai, jos kraštui ir Lietuvai, už reikšmingą profesinę ir visuomeninę veiklą, už asmeninį indėlį puoselėjant žmogiškąsias vertybes“ Ilona Stančikienė įtraukta į žymiausių Klaipėdos žmonių biografijų žinyną ,,Klaipėda. Kraštiečiai“. Tai ir pasako, kad žmogus pagal savo profesiją daug yra atidavęs savo laisvo laiko visuomeninei veiklai, darbui su vaikais: įvairūs piešinių konkursai ne tik respublikoje, bet ir tarptautiniu mastu, už kuriuos vaikų darbai pelnė net aukštus apdovanojimus, dalyvavimas tarptautiniuose festivaliuose Čekijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Latvijoje su „Aušros“ teatro vaikais. Įvairūs projektai, kuriuose vaikai kuria, lipdo, piešia, taip pat labdaros projektai. Dalyvavimas pajūrio, miesto parko švarinimo talkose su vaikais, dalyvavimas miesto šventėse. Nemanau, kad tai vien pareigos darbe. Čia ir yra visuomeninė veikla ir vaikų papildomas ugdymas suvokti tai, kas gražu, prasminga… O kiek dar sukurta scenografijų miesto renginiams, kurios su jos pareigybėmis nesurištos. Tai kūrybinių idėjų, įvairių projektų autorė ne tik su vaikais. Pagarbiai…

 5. Iššoko Pilypas iš kanapių – taip komentuoju „žinomą“ klaipėdietę, manau net
  pirštelio nejudina, jei tai nesieta su atlygiu.

 6. Režisierė gal ir gera, bet mokytoja labai prasta. Man kaip mokinio mamai dažną kartą buvo gėda klausytis vurgarių mokytojos juokavimų ir kalbų. Be to vaikas mokosi kelis metus, o neturime nė vieno padoraus piešinio. Manau metų klaipėdiete turi tapti aukštos moralės, kultūros žmogus, be nerimą keliančių žalingų įpročių.

 7. Nuostabi, charizmatiška asmenybė. Veikli, šilta. O svarbiausia sugebanti atsiskleisti jaunimui visu gražumu savo projektais. Tikra motyvatorė.

 8. Atejus i Ausros teatra,pas ta nuostabia,mokitoja,rezisiere ir patekom.Nuostabi,suprantanti(kalbanti zmogu)Vien iejus i Jaunimo teatra,pasitaiso nuotaika.Gerbiam ir mylim ja,visa musu seima.Paskaitcius daugiau apie Ilona,isitikinau,ji verta buti geriausia.

 9. Nuostabi kolegė! Šilta, energinga, originali, turinti puikų humoro jausmą…Dažnai ją matau mokyklos koridoriuje einant su būreliu vaikų, sekioja ją vaikai, apsikabina, nenori net iš mokylos paleisti!

 10. Ka ji tokio daro? Vat suprantu Galina ar Tamara taip ,bet ne dailes mokytojos turi but kazkokios .Klaipedos titulo neverta

 11. Labai įdomi asmenybė. Įvairiapusė, talentinga, charizmatiška…Teko bendraut…Sėkmės jums, Ilona. Už jus visada!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *