24 komentarai apie “Galina Kučinskienė

 1. Galina Kucinskiene, tai toks zmogus ,kuris grazos nesitiki ir nelaukia, o gera darba daro, neskaiciuodama savo jegu. Si moteris verta Metu Klaipedietes titulo.

 2. As nepazystu sios kandidates asmeniskai, bet tikrai aciu jai uz pasiaukojima beglobiais gyvunais ir manau teisinga atiduoti jai balsa 🙂

 3. Na jei ji dėl gyvūnų aukotusi, tai jie tokiomis sąlygomis negyventų… Porą kartų buvau ir daugiau nenoriu ten nei kojos kelti. Alkoholikai dirba… Dar prieš valandą mačiau nuotrauką jų puslapyje su sudegusiu vagonėliu…. vagonėlius lyg gyvūnams pirko, o ten kažkodėl išgertuvių kambarėlis buvo… o negana to, dar ir šunelis nukelntėjo

 4. Galina, tikrai nereali moteris. Ačiū tik jai , kad Klaipėdoje nėra migdomas nei vienas gyvūnas. Ačiū jai už visą vargą ir pasiaukojimą, už sunkų darbą ir begalinį rūpestį gyvūnais . Tai Žmogus iš didžiosios raidės .

 5. Žemai lenkiuosi prieš toki žmogu, kaip p.Galina. Šioje istaigoje gyvunai nemigdomi, o gydomi, prižiurimi, ieškoma šeimininku. Ji verta ne tik METU KLAIPEDIETES titulo.

 6. To: Dristu Suabejoti
  Jus uzsukite i nuara, manau greit nusiraminsit. Metydama purva i kitus, ranku svariu neturesit. Ir koki gi ilga kelia nukeliavote jos batuose, kad dristat lauzti istorijas is pirsto??? Matomai nuosirdziai uz nugaru aploti linkusi esat, kad net ivardinti save pabijojot. Jums irgi grazios dienos, be rupesciu…ir nepasprinkit savo rugstimi!
  Na o dabar apie Galina: nepazistu sios moters, teko bendrauti telefonu del gyvuno isivaikinimo… Tai zmogus, kuris nebando kuo greiciau prakisti gyvuno, kad juo atsikratyt…tokia apklausa praeiti gavom, kad net nedrisciau suabejoti jos noru gyvuna isleisti i patikimus ir paskutinius namus! Respect jums Galina!

 7. Ačiū Dievui,kad dar tokių žmonių žemėje yra,o tai visi išnyktume,ne tik gyvūnai.Būk laiminga geroji GALINA.

 8. Pinigu jug nera moketi normaliu atlyginimu, aisku ne kiekvienas eis dirbti uz kapeikas. Zmogus is purvo, is visu jegu daro auksa. Geriau ne kritikuokit, o padekit Galinai ir gyvunams! Reikia ir maisto , ir pinigu gydyti ir islaikyti gyvunus.

 9. Esu ne klaipediete, taciau tikrai, neteko sutikti tokios saziningos, atsidavusios gyvunams ir aukojancios visa savo laika moters. Tai moteris, pries kuria galima nulenkti galva.

 10. Aš net neabejoju , kad ponia Galina yra atjaučianti ir atsidavusi gyvūnams . Labai jai ačiū už jos kilnų darbą , bet ….Mes renkame „Metų klaipėdietę“ ir vienas iš vertinimo kriterijų yra – padeda žmonėms ir miestui . Aš manyčiau tai yra visuomeninė veikla be atlygio . Aš tikrai balsuočiau už Galiną, jei rinktume ją kitoje nominacijoje . Atsiprašau , jei kam nepatiko mano nuomonė.

 11. to Larai
  Normali nuomonė, tačiau aš nesutinku, kad tai nėra pagalba žmonėms ir miestui. Juk įsteigtoje įstaigoje žmonės gali, jiems „nereikalingus“ gyvūnus, palikti. Priešingu atveju, jų dar daugiau beglobių, benamių, bešeimininkių atsidurtų miesto gatvėse, kas žymiai pablogintų sanitarinę situaciją mieste.

 12. Aš suprantu ką norite pasakyti , tik tada galėtų pretenduoti visos labdaringos organizacijos ir Jų vadovai . Sakykite , o poniai Galinai tai nėra darbo vieta už kurį ji gauna atlygį ? Aš jau skaičiau – tų pinigų neužtenka , neužtenka ir darbo laiko , tam skiriamas ir laisvalaikis , tik vis tik tai darbas su sava specifika .
  Labai ačiū poniai Galinai ir visiems kurie jai padeda . Jūs dirbate kilnų darbą.

 13. Kaip suprantu, renkame moterį, duodančią daugiau, negu priklauso pagal pareigas. Galina duoda 100 kartų daugiau, nei iš jos tikimasi. Atsakinga, mylinti gyvūnus, ateinanti į darbą ryte ir grįžtanti tik miegoti. Žinanti visų 250 globotinių vardus, išgyvenanti kiekvieno augintinio netektį. Todėl skaudu skaityti kvailystes apie girtuoklių sudegintą vagonėlį… Labiausiai žaviuosi Galina todėl, kad pagal savo galimybes ji išvis galėtų nedirbti, būti pasipuošusia ponia ir rūpintis savimi. Bet dirba tiek, kad kitas negali ir įsivaizduoti, pamiršusi ne tik atostogas, bet ir poilsio dienas. Kitas žavintis dalykas – nebijojimas atsiduoti nelabai populiariai veiklai, juk šiandien reikia drąsos keisti visuomenės, kuri neretai būna pasipiktinusi, kad ne žmonėmis rūpinamasi, o šunimis ir katėmis, nuomonę. Man Galina stereotipus griaunanti asmenybė, o jos veikla kilni ir garbinga. Linkiu jai didelės sėkmės.

 14. Gerbiu tokius zmones ir linkiu kad ir toliau dirbti toki sunku ir pasiaukojimo rekalaujama darba,kad daugiau tokiu zmoniu-pasaulis pasidarytu daug geresnis.Sveikatos ir stiprybes Jums!

 15. To Lara : jūs klausiat ka daro klaipėdai? Ogi ji daro miestui tai ,kad gatvėse mažiau gyvūnu „valkiotusi“ .o žmonėms padeda tuo jok jei išvyksta (ar kt.) ir neturi kur det augintinio ,atiduoda Galinai iš didžiosios raidės.

 16. Balsuoju už šią moterį. Moterį , kuri padeda tiems, kurių atsisakome mes. Dėl kurių rankų nesiteptų ne viena pretendentė į Metų moterį. Joms tai būtų „nelygis“. O Galina tai daro jau ne vienus metus. Aukoja savo sveikatą, laiką, šeimą mūsų mažųjų draugų labui . Visus kritikuojančius, kviečiu užsukti į prieglaudą ir padėti . Darbščių rankų ten labai trūksta. Kaip minėjau ne kiekvienas tepsis rankas dėl kažkokio tai šuns ar katės. O jūs parodykite pavyzdį ! Kad ir šiandien 12 val. organizuojama talka . Pirmyn, kritikai.

 17. Nesu klaipėdietė, nesu pažįstama su p. Galina, bet apie ją girdėjau tik gerus atsiliepimus. Keistokai skamba komentarai, kad metų Klaipėdietė turi būti nusipelniusi savo veikla žmonėms. Mielieji, o beglobiukų, pamestinukų, pasiklydėlių surinkimas miesto gatvėse, jų gydymas, slauga, naujų namų paieškos ir dovanojimas – ar tai ne pagalba miestui ir jo žmonėms? Darbas be išeiginių, be apibrėžtų darbo valandų – ar tai ne pasiaukojimas? Gal būt ne visi yra gyvūnų mylėtojai, ne visiems jie rūpi ir p. Galina ne tiesiogiai kontaktuoja su miesto gyventojais, bet matyti kuo mažiau nelaimėlių miesto gatvėse ir saugiau, ir smagiau. Aš manau, kad toks žmogus kaip p. Galina tikrai verta metų Klaipėdietės vardo.

 18. Matomai taip žiauriai komentuoja Galinos konkurentės 🙂 Nes tai pasiaukojantis žmogus, priglaudžiantis ir globojantis Klaipėdoje pasimetusiu šunelius. Džiaugiuosi, kad yra tokių organizacijų. Sėkmės Jums, Galina!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *