25 komentarai apie “Galina Kučinskienė

 1. Tai klaipediete. kuriai labiausia rupi beglobiu gyvunu likimas.toki antra zmogu.butu sunku rasti.Aciu ponia Galina.lenkiuosi pries Jus.

 2. Vienintelis manim sutyktas zmogus kuriam rupi beglobiu gyvunu gyvenimas. Tai zmogus kuris niekada nepasakys ,,ne“ ji visada ras vietos, laiko ir galimybes padeti augintiniui. Tokio zmogaus reikia gerai paieskoti, bet vargu ar rastumet. As ir mano visa seima uz Galina.

 3. Manau šį kartą būsite išrinkta,ko jums ir linkiu .Moteris turinti gerą ir jautrią širdį.Sekmės Galina jūsų darbuose.

 4. Pilnai pritariu , p. Galina nuostabi nuosirdi moteris, tikrai verta metu klaipedietes vardo. Linkiu Sekmes . Mes uz Jus! 🙂

 5. Галина – удивительный человек, безгранично добрый и ответственный! Если бы клайпедчане следовали ее примеру, не нужны были бы приюты для животных…

 6. Nuostabi moteris,kuri savo visas jėgas ir laiką aukoja gyvūnams ir stengiasi išsaugoti kiekvieną gyvybę
  Didžiulė pagarba jums.

 7. Už Galiną!!! Tai ji verta šito įvertinimo! Žmogus aukojasi dėl beglobių gyvūnėlių!!! Kiek gali ji išgelbėja jų gyvybes!!!!!

 8. Esu ne iš Klaipėdos, tačiau su Galiną susipažinau per jos globojamus gyvūniukus. Ji verta šito įvertinimo! Žmogus, kuris aukojasi, atiduodama visas jėgas dėl beglobių gyvūnėlių! Rūpinasi su didžiule meile jų gerove. Sėkmės tau Galina, daug sveikatos ir stiprybės padedant silpnesniems.

 9. Mes Jus mylime, Galina, su visomis uodegomis ir ūsais, su prarastomis akimis ir kojomis, sutraiškytais žandikauliais ir klubais… mes Jus mylime visokie, išplikę ir gauruoti, grybeliniai ir niežiniai… ir Jūs puikiai suprantate, apie ką mes čia…

 10. Kad daugiau tokių žmonių kaip Galina Kučinskienė, kuri taip nesavanaudiškai gelbėja tuos kurie buvo kitų išduoti, palikti, pamesti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *