Aušra Zarambienė

0
0Metų klaipėdietė

Lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ auklėtoja. Aktyvi visuomenininkė, užsiimanti švietėjiška veikla, Vakarų Lietuvos tėvų forumo projektų vadovė ir daugelio veiklų iniciatorė, L. Stulpino progimnazijos tėvų tarybos pirmininkė. Visuomeniniais pagrindais veda daug seminarų tėvams ir pedagogams.

 

 

9 komentarai apie “Aušra Zarambienė

  1. Tikrai verta apdovanojimo!Aktyvi,visad pilna idėjų(svarbiausia-moka jas realizuoti!),nenustygstanti vietoje…Šauni dviejų vaikų mama ir šiaip labai mielas žmogus!

  2. Pažįstu šį žmogų labai artimai: drąsiai galiu teigti- tai energijos vulkanas ir greita, kovojanti ir ryžtinga kaip cunamis. Kovojanti su neteisybe darbuose: auklėtojo, pedagogo, aplinkosaugininko, gydytojo ir t.t. Kovojanti už vaikus.
    Balsuokim už Aušrą, raginu balsuoti, kam dar svarbi nenupirkto žmogaus nuomonė, noras dirbti ir kovoti už savą kraštą. Sėkmės tau, Aušra, dideliausios .

  3. Džiaugiuosi, kad esi reikli sau ir kitiems, turi didelę mylinčią jautrią širdį, sėkmės įgyvendinant savo užsibrėžtus tikslus, stiprybės ir sėkmės, sveikatos Tau ir visiems Tau brangiems žmonėms, su pagarba.

  4. Ausrele – puikus , jautrus, demesingas, komunikabilus zmogus.Visur spejanti, viskuo besidominti, visiems pasiruosusi padeti, besistengianti pasidalinti visa informacija, kuria gauna dalyvaudama visuomenineje veikloje. Ji ir mama, ir aukletoja, ir slauge, ir lektore, ir pedagoge, ir ukininke, ir… Jos visur pilna.Sekmes, neblestancios energijos,geru biciuliu, vienminciu ir draugu!

  5. Mes visi norime geriau gyventi, bet ne visi norime dirbti neatlygintinai. Daryti gera kitiems – jau kilnu ir prasminga. Tad suteikime sparnus- norintiems skristi, duokime ginklą- norintiems kovoti ( tik už tvarką ir tiesą), suteikime žodžio ir veiklos laisvę tiems, kurie nori ne tik kalbėti bet ir spręsti atsiradusias problemas. Tokia aktyvi kovotoja ir yra mūsų AUŠRA.
    Tad palaikome ir linkime sėkmės Tau, brangioji.

  6. Džiaugiuosi, kad dar yra žmonių, kurie aukoja savo laiką, sveikatą ir net asmenines lėšas visuomeninei veiklai. Ačiū Aušrai už pastangas kuriant aktyvią tėvų bendruomenę L. Stulpino progimnazijoje, mokant juos bendravimo su savo vaikais paslapčių. Ačiū už aktyvų dalyvavimą Marių vietos bendruomenės tarybos veikloje. Ačiū už puikius seminarus ir visas kitas iniciatyvas! Džiaugiuosi, kad man teko garbė sutikti Tave savo kelyje!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *