Audronė Bastytė-Ignatavičė

0
0Buvusi „Žuvėdros“ šokėja žmonių vertinama dėl savo drąsaus ir kilnaus poelgio. Vyro netekusi moteris ryžosi donorystei – Viliaus Ignatavičiaus širdis sėkmingai prigijo sergančiam žmogui. A.Bastytė-Ignatavičė yra viena šokių centro „Mondo“ įkūrėjų ir mokytojų.

5 komentarai apie “Audronė Bastytė-Ignatavičė

    1. Asmeniškai nepažįstu šitos moters, bet dėl tokio drąsaus poelgio,ne tik metų Klaipėdietės vardo,bet ir garbės vardo nusipelno,ar čia dar rinkimų reikia?
      Ačiū didžiausias ❤.

  1. Ji tikrai nusipelno pagarbos,ne kiekvienas ryžtasi tokiam poelgiui.Netekusi savo artimo žmogaus ji išgelbėjo ne vieno gyvybę.

  2. Anot daugelis mūsų , 2018 metai Audrutei buvo labai sunkūs- mylimo Žmogaus netektis bei donoristės sprendimo priėmimas…labai daug išgyventa…išskaudėta…įveikta…Audronė nesustojo, nuėjo iki galo visą tą ilgą, skausmingą išgyvenimo kelią ir vėl grįžusi dirbti, atiduodanti visą save mūsų vaikams. Randanti kiekvienam šiltą žodį, spinduliuojanti nepaprasta pozityvia energija. Labai charizmatiška Moteris. Nejaugi dar reikalingi kokie rinkimai??? Audronė nusipelno didžiulės pagarbos !

  3. Metų klaipėdietės savybės turėtų būtų išskirtinės! Tokio stipraus žmogaus, kuris patyrė mylimo žmogaus netektį, ryžosi tokiam kilniam poelgiui- išgelbėti kitų žmonių gyvybę, gali nepalūžti, šypsotis ir eiti pirmyn, nesu dar
    sutikusi. Audronė tikrai verta didžiulės pagarbos ir įvertinimo! Mylim ir didžiuojamės ja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *