Andželika Baroti

0
0Andželiką Baroti – drąsiai galime vadinti viena iš ryškiausių Klaipėdos kultūros bendruomenės lyderių.
Jos vadovaujamai Baroti galerijai šiemet sukanka 25 metai. Tai buvo antra privati galerija nepriklausomoje Lietuvoje. Andželikos vadovaujama galerija per ketvirtį amžiaus jau tapo išskirtiniu traukos objektu Klaipėdos meno mėgėjams ir plačiajai visuomenei. Galerijoje pažįstame šių dienų meno tendencijas, pristatant tiek žinomiausius Lietuvos ir užsienio šiuolaikinio meno atstovus, tiek pradedančiuosius jaunuosius menininkus, neužmirštant ir Lietuvos kūrybos praeities – XX amžiaus klasikų. Andželikos inicijuotų tarptautinių plenerų kūriniai puošia miesto viešąsias erdves. Ji aktyvi Klaipėdos Rotary klubo „Karalienė Luizė“ narė. Andželikos Baroti iniciatyva išleistas meno albumas „Jonas Švažas. Tapyba“ buvo pripažinta gražiausia 2015 metų knyga Klaipėdoje.

8 komentarai apie “Andželika Baroti

  1. Andželika kulturos švytuleris mūsų mieste. Tikra klaipediete ir menuomenės vadė

  2. Puiki savo srities profesionalė ir Klaipėdą garsinanti Baroti galerija su jos direktore ir galerininke Andželika!

  3. Andzelika, Tau linkejimai is kito EU laisves miesto ir uosto_ grazuolio Hamburgo. Ketvirtis amziaus_ galerinei veiklai_ ne_ juokai:) pasiaukojimas. pasiaukojimas_ ne tik savo gyvenimo idejai, bet ir _ miestui. balsuoti uz si zmogu_ man didelis dziaugsmas, draugai ir kolegos!
    ps Anzelika, jei buciau pasilikus kaimynysteje_ tikiu, gyvenimas butu_ dar spalvingesnis:) visiems Baroti gerbejams_ linkejimai. cia buvo ir balsavo_ elena.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *