17 komentarai apie “Aleksandra Ivanenko

  1. Pirmą kartą perskaičiau apie šią moterį ir pagalvojau, kad reikia daug drąsos ir meilės pasielgti būtent taip. Globoti 4 ne biologinius vaikus. Šiais laikais tai tiesiog žygdarbis. Balsuoju už šią jauną asmenybę.

  2. Pirma karta pamaciau Aleksandra, kai mes abi laukemes savo pirmagimiu, jai buvo paskutinis nestumo menuo, man – ketvirtasis, susitikome trumpuose kursuose busimiems teveliams ir kai jie su vyru trumpai papasakojo savo seimos istorija mums, svetimiems zmoniems, labai ilgai visi plojome siai nuostabiai porai! Jau po keliu metu perskaiciau issamu straipsni apie ju seima – man tai stebuklinga moteris, angelas zemeje… ir nepaisant tragedijos, kai seima prarado teveli, Aleksandra nenustoja nesti siluma ir meile i pasauli. Tesaugoja Dievas jos nuostabia seima. Zemai lenkiu galva.

  3. Labai šviesus žmogus,nepasiduoda gyvenimo sunkumams,jos kelias ne rožem klotas,bet jinai iveikia visas kliutis del vaiku,kuriuos užaugino nuo pat mažians su meile. Likusi našle nenuleido ranku. Pamatytumet kokios šventes pas ju namuose, sportuoja,keliauja visi kartu ir ji visiem randa laika.

  4. Tikrai, kokia drąsi ir ryžtinga, tikras pavyzdys. Mano vaikystéje mokykloje klaséje buvo nuostabių tévelių pora, jie pasiémé mažą berniuką, užaugino… Bet jis buvo yra visiśkas maištautojas ir dabar teisésaugai gerai pažįstamas. Patéviai tikrai nuostabūs šilti ramūs i teligenti žmonés- bet jiems nepavyko jo pakeisti, genai buvo stipresni už aukléjimą. Didžiausios sékmés Jums

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *