Aldona Kerpytė

0
0



aldona kerpytė

Šv. Pranciškaus onkologijos centro direktorė, viena iš Klaipėdos apskrities moterų, sergančių onkologinėmis ligomis, draugijos “Zunda” įkūrėjų. Aldona yra atjaučianti, rūpestinga, geriausia pagalba ir atrama visiems onkologinėmis ligomis sergantiems žmonėms. Ji rengia susitikimus, bendras terapijas šią sunkią ligą išgyvenantiems, įkvepia ligonius kovai ir sugrąžina tikėjimą bei viltį.

 

 

30 komentarai apie “Aldona Kerpytė

 1. Aldonos Kerpytės pastangų ir tikėjimo dėka Klaipėdoje jau antri metai veikia vilties namai onkologiniams ligoniams ir jų artimiesiems – šv. Pranciškaus onkologijos centras (Savanorių g. 4 Klaipėda). Centre teikiama nemokama dvasinė, psichologinė ir socialinė pagalba sergantiems vėžiu ir jų artimiesiems. Čia jie, atvykę iš bet kurio Lietuvos miesto, randa nusiraminimą ir viltį toliau gyventi.

 2. Mano mamai 90 metų. Aldonos dėka ji apsisprendė pernai šalinti vėžį. Šiandien mes džiaugiamės kiekviena minute, kurią mums Aldonos dėka dovanojo Dievulis.
  Jai nėra miestiečių, kaimiečių, turtingų, vargšų. Jos didelėje širdyje telpa visi.

 3. Aldona has been working on this Cancer Care and Help Centre for 15 years. Just look at the result. Aldona is a marvel. She is an inspiration to us all and a great friend to so very many !

 4. Nuostabi moteris- tikrai verta šio vardo. Pažįstu ją asmeniškai-pilną vilties , meilės ir pasiaukojimo moterį dėl kitų…

 5. Dėkoju, kad esate miela Aldonyte. Linkiu sveikatos ir ištvermės padedant nuspalvinti kenčiančiųjų gyvenimus.

 6. Mus su Aldona suvedė „Vilties bėgimas“. Ir jau dešimtmetis kartu išgyvename šitą šventę, pasiruošimą jai beveik visus metus, o dažnai ir onkologinių ligonių kasdienybę. Ji tikrai savo pasišventimu, optimizmu pareigose, o ir savanorystėje verta klaipėdietės karūnos.

 7. Aldutė – labai mielas, šilta žmogus s ir kartu stiprus savo srities specialistas. Nepailstanti tarnauti savo patirtimi ir žiniomis žmonėms, kuriems reikia pagalbos, o kartais tik paprasto vieno žodžio , palaikymo. Ypatingai vertinga savybė sumaterialėjusiame pasaulyje.

 8. Pazystu Aldute senai.Tai kaip reta padorus ir nuostabus zmogus.Suprantanti kitus,atjaucianti bedoje ir visada padesianti nelaimeje.Pati sirgusi,pasveikusi,bet ne mes ja guosdavome,o ji mums suteikdavo vilties bet kokioje situacijoje.Materialiniai dalykai jai nera svarbus o sis ivertinimas butu pagarbos atidavimas jai uz jos kilnu darba.

 9. Labai šilta, nuoširdi, Lietuvą mylinti moteris. Kad tokių daugiau būtų – tai tikrai visiems gyventi būtų geriau. Daugiau būtų nuoširdumo, tiesos.

 10. Linkėjimai, miela Aldona! Smagu, kai nors ir trumpai sutikti žmonės pasirodo esą Angelai:) Sėkmės ir stiprybės Jums!

 11. Aldutė savo darbais ir gyvenimo pavyzdžiu garsina Klaipėdą. Neįkainuojamas jos indėlis darbe su onkologinę ligą išgyvenančiais ligoniais, jų artimaisiais. Tai moteris, kuri ėjo painiais labirintais, savo asmenine patirtim patikrindama, ieškodama saugiausio kelio . Didžiulis Jai AČIŪ už pramintą taką kitiems, juk saugu ir gera eiti patikrintu maršrutu, turint instruktorių….

 12. Aldona as maciau tik viena karta.b et kaip ji spinduliuoja gerumu ir meile zmonem. Mazai tera tokiu zmoniu.

 13. Ar gali susitikimas su žmogumi pakeisti gyvenimą? Tikrai gali, jeigu savo gyvenimo kelyje sutinki žmogų, kuris neša ir su artimu dalijasi Dievo Meile, Tikėjimu, Viltimi, Ramybe! Susitikimas su Aldute pakeitė daugelio žmonių gyvenimus. Pakeitė ir mano. Ačiū tau, brangi sese, kad išgirdai Dievo kvietimą tokiai nelengvai tarnystei.

 14. Aldute tikrai verta šio titulo. Negailėdama savęs ji su begaline meile, rūpesčiu ir pasiaukojimu kuria tai, ko labai reikia diagnozės išgąsdintiems, ligos palaužtiems ar po gydymo į gyvenimą grįžtantiems ligoniams bei jų artimiesiems. Dėkui jai, kad yra šis Šv. Prancickaus pagalbos onkologiniams ligoniams centras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *