Aista Plieskienė

0
0Aista Plieskienė – biomedicinos mokslų daktarė, gydytoja onkologė-radioterapeutė. Šiuolaikinės radioterapijos pradininkė Vakarų Lietuvos regione. Nuolat siekia geresnės onkologinių ligonių spindulinio gydymo kokybės. Klaipėdos universiteto docentė, ruošianti radiologijos technologus. „Klaipėda – Europos kultūros sostinė 2022“ ambasadorė, Lietuvos spindulinės terapijos sąjungos tarybos narė.

16 komentarai apie “Aista Plieskienė

 1. Savo profesijos fanė, nuoširdi, dėmesinga, reikli, atsakinga, miela, maloni, ko daugiau reikia ligos pakirstam žmogui..

 2. Tai nuostabus žmogus, turintis didžiulę širdį. Tai gydytoja-profesionalė, subūrusi nuostabų, linksmą, draugišką kolektyvą.
  Tai labai graži moteris, labai gera mama. Tai mano gydytoja, kuri man įkvėpė viltį ir tikėjimą. Tai mano angelas.

 3. Balsuojam tik už savo nuostabia dėstytoją, gydytoją kuri mus ruošia radiologus technologus ateičiai. Ir už jos nuostabų optimizmą bei šypseną, kuria pamačius per paskaitą jau žinom kad ši diena jai laiminga 🙂 pasirašo trečiakursiai.

 4. Vien jos šypsena ir žodis sušildo ir visos baimės dingsta, o viltis pasveikti kasdien diddėja. Stiprybės, sėkmės Jums mieloji Daktare ir milijonas ačiū.

 5. Uz profesionalia gydytoja-nepailstancia tobulėti; Uz žmogų-atsidavusi savo profesijai; Uz mama-laikancia visus namų kampus; Uz gražia moterį-priverciancia pasitemti visus aplinkui; Uz drauge-ir liūdesy ir džiaugsme…
  Uz Aista!

 6. Atrodo,kad visas pasaulis juokias ir džiaugsmas skrieja ratu, kai sutinki tokią savo profesijos žinovę, Daktarę – Aista vardu nuo kurios daros širdy gera, miela ir šviesu…Didžiulės sėkmės Jums ir Dievo palaimos

 7. Puiki savo srities specialistė, viską paaiškinanti ir įkvepianti optimizmo. Be galo aukšto emocinio intelekto asmenybė. Stiprybės, gydytoja, dirbant tokį sunkų darbą.

 8. Nuostabioji daktare Aista, klaupiuosi prieš jūsų kilnią širdį ir didingą profesionalumą.Telydi jus žmonių harmoniją,neaprėpiamas dangus ir Viešpaties palaima.Skleiskite savąją,nuostabiąją dvasios šviesa,o mes laimingieji,buvę ir esantys šalia jūsų ,balsuojame už JUS.

 9. Lietuvių kalboje yra vienas nuostabus žodis Dėkui.Si žodį galeciau kartoti kasdien kas valanda daktarė į kurios šypsena sušildo rankos prisilietimas nuskausmina o ištartas žodis nuramina.Dekui kad esate dėkui kad suteikiant viltį dėkui dėkui ir dar karta dekoju.

 10. Aciu Jums miela daktare uz siluma,supratinguma,mokejima isklausyti,paguosti mums sunkiu laikotarpiu.Sparnuotu Jums svajoniu,originaliu ideju,kylanciu i sviesa minciu,pakylejancio ikvepimo,netiketu galimybiu.

 11. Спасибо за доброе сердце, за то, что людям возвращает зрение, за то, что всем окружающим дарит свет, надежду, тепло и радость жизни

 12. Tik už šią nuostabią GYDYTOJĄ iš Didžiosios raidės.
  Dangaus amžina išmintis paskelbė, kad žmogus visada turi ateiti į pagalbą kitam žmogui. (Teokritas)
  Jūs ateinate kiekvienam žmogui į pagalbą su šypsena, gėriu spinduliuojančiu žvilgsniu, optimizmu , šiluma.
  Begalinės SĖKMĖS Jums miela Gydytoja!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *