Agnija Šeiko

0
0Nacionaliniais apdovanojimais įvertinta šokėja, šokio pedagogė, choreografė, šiuolaikinio šokio kūrėja ir skleidėja, Šeiko šokio teatro direktorė ir meno vadovė.

Sukūrė per 30 įvairių šokio spektaklių, kompozicijų, šokio operų, šokio projektų vaikams Lietuvoje ir užsienyje. Kuria choreografiją operoms, dramos spektakliams, miuziklams. Bendradarbiauja su įvairių sričių Lietuvos ir užsienio menininkais. Pastarąjį dešimtmetį ėmėsi dviejų naujų krypčių – šokio spektaklių vaikams ir spektaklių-ekskursijų.

9 komentarai apie “Agnija Šeiko

  1. Į savo meno projektus įtraukia ir negalią turinčius vaikus ir senjorus. Suteikia galimybę jiems pasijusti menininikais ir reikalingais visuomenei. Socialiai atsakingas, jautrus ir „nepasikėlęs“ žmogus, nepaisant visų savo pasiekimų.

    1. Savo meniniais projektais nuspalvina, paryškina ir garsina miestą! Nusipelno Metų klaipėdietės vardo, nes visa siela atsidavusi miesto kultūrinei veiklai

  2. Raseiniškiai palaikome tik Agniją. Ji nuostabus žmogus, pilna energijos, pozityvo, naujų idėjų, o tuo pat metu labai žemiška. Dėkoju likimui, kad teko su ja susipažinti.
    Mes tik už Jus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *