5 komentarai apie “Agnė Bilotaitė

  1. Tikrai nuoširdus palaikymas šiai ambicingai ir darbščiai politikei! Visada išklausytas kiekvienas žmogus, puikiai supranta ir suvokia tiek Lietuvos, tiek miesto problemas, vienintelė politikė, kuri yra arti paprasto žmogaus, balsuojam ir palaikom :))) PAGARBA

  2. O kas iš to, kad ji išklausė? Ar nors vienam nuo to gyvenimas pagerėjo? Ne! Jai reikėjo dešimtmetį darbo rinkoj pabūt, pamatyt kuo žmonės „kvėpuoja“, o tik tada politikon eit.

  3. Atkeiskite, ar tai nera tiesiogine seimo nario pareiga suvokti tiek Lietuvos tiek miesto problemas ir jas spresti? Ar uz tai dar reikia apdovanoti, pripazinti..? Uz tai ka jus isvardinote, mes visi mokesciu moketojai, p. Bilotaitei mokame solidu seimo nario atlyginima, ar ne taip?

  4. Labai norėčiau išvardintų konkrečių darbų miestui ir jo žmonėms . Nepamirštam , kad renkame “ Metų klaipėdietę “ . Atleiskite , bet man “ darbų suvokimo“ maža.

  5. Palaikau nuomonių išsakytojus. Jei gauni atlygį ,tai koks iš tavęs patriotas.?Gal titulą reikėtų keisti,kad būtų aiškiau?? Tarkim Klaipėdos PATRIOTĖ (AS ) VA ,TADA IR BUS AIŠKU ,UŽ KĄ SKIRIAME NOMINACIJAS.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *